16. nov 2008

Pavlova šokolaadiga

Pavlova valmis H-le isadepäevaks. kuna Ula veel kooki teha ei oska, siis tegin seda mina. kui küsisin, mida ta sooviks, siis vastas ta: "Seda khhhk-khhhk kooki." beseed hammustades tuleb selline hääl ju küll :D


esimene Pavlova, mida süüa sain, oli tehtud šokolaadiga... ja nüüd kolmas, mille ise tegin, tuli ka selline. edaspidi tulevadki vist šokolaadiga variandid. sest lihtsalt niivõrd maitsev on :) Eva, kelle käest sain šokolaadiidee, ütleb et šokolaaditükid vajuvad põhja ning jääb saladuslikuks põhjaks, mida keegi ära ei arva. nõustun!
retsepti põhi ikka nami-nami oma. lisasin paar lusikatäit kakaopulbrit ja ühe tükeldatud mõruda šokolaadi. peale haput granaatõuna. pool kooki jäi ka järgmiseks hommikuks. oli veelgi parem!
seekord polnud seest aga nii pehme. pildil pole pehmust vist nähagi väga. aga kuna tort oli üsna ebaõnnestumise äärel tegemise käigus (mis sellest, et Ula kooki teha ei oska.. aga juures tahtis ikka olla protsessil), siis pole see märkimisväärnegi :)

2 kommentaari:

Pille ütles ...

Väga põnev versioon - ma polegi veel kunagi šokolaadiga pavlovat saanud!

marju ütles ...

Tõesti ilus ja hea tundub! Võtan kavva. Viimati, kiividega jäi maasikatega võrreldes lahja, ehk aitab selline suveni hakkama saada ;)